Dále doporučujeme, informace, cestování, volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Online biografie, životopisy osobností - biografie známých osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Textař, Dallas Stars, Závodník, Skladatel, Lord, Komunista, Normalizace, Československo, Sochař, Továrník, Esejista, Poslanec, Zpěvačka, Imitátor, Životopis, Čech, ČSSD, Teolog, Zpěvák, Romantismus, Kancléř, Generalissimus, Prezidenti ČR, Čeští králové, Pop, Poprava, Vrah, Právník, Boston Bruins, HIV pozitivní, Fotograf, Máj, Diplomat, Američané, Češi, Český slavík apod.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, významné osobnosti, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Romantismus, Orlík, Čeští králové, AIDS, Hejtman, Komik, Olympiáda, Továrník, Poslanec, Avangard Omsk, Američan, Prezidenti ČR, Faraon, Country, Královna, Hudba, Češi, Ministr, Producent, Voják, Washington Capitals, Trest smrti, Básník, Podnikatel, Vůdce, Generalissimus, První republika, Hejtmani, Textař, Vražedkyně, Hokej, Renesance, Stoletá válka, Zpěvačky, Nobelova cena, Sci-fi apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Omalovánky, Deskovky, Střílecí hry, Logické hry, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Adventury, Hannah Montana, Hry s koňmi, online html5 hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Wallpapers na PC ke stažení - full HD pozadí na PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. můžete využít v mobil, PC, notebook, tablet, počítač, mobilní telefon, displej, smartphone, monitor, ultrabook, phablet a pro operační systémy Linux Fedora, Lubuntu, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Windows 98, macOS, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, Linux Mint, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, free wallpapers, zvířata, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, Formule 1, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, sportovní wallpapery, ptáci, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, fantasy. Dostupná rozlišení jsou 1536x2560, 1280x768, 750x1334, 1152x768, 4800x1200, 800x600, 360x640, 640x480, 1440x960, 3200x1200, 375x667, 320x568, 1800x1440, 1600x900, 2560x2048, 1680x1050 atd.

Klíčová slova: webovky, Přehled vlajek USA, výukové pomůcky, multimédia, Obrázek Těhulky, zábava, Dopravní značení, odkaz, Natalie Portman, F, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online web Hry zdarma bez registrace, Webové online testy zdarma

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma . Naleznete zde Karetní hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Animace, Logické hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Strategie, Pro dívky, Akční hry a tak dále.

Full HD tapety na PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro smartphone, počítač, PC, notebook, obrazovka počítače, phablet, displej, monitor, tablet, mobil, ultrabook a pro operační systémy macOS, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Mac, Windows Me, BlackBerry OS, Windows NT, Windows 10, Red Hat Linux, Chrome OS. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, auta, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, hudební tapety, psi a štěňátka, noční města, hry a herní wallpapery, wallpapery, moře, oceány, pláže. Dostupné rozměry Full HD 1080x1920, 2560x2048, 1920x1280, 2560x1440, 360x760, 412x846, 375x667, 1152x768, 1920x1080 Full HD, 393x786, 750x1334, 854x480, 1536x864, 1920x1200, 768x1024, 375x812 atd.

Kameňáky, vtipy, fóry, frky, vtípky, fórky

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtipy, fóry, frky, vtípky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Somálcích, Vtipy o Bohu, O mužích, O gayích a homosexuálech, O Windows, O ekonomech, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O manželství, O zvířátkách, Frky o tchýních apod.

Keywords:URL, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, info, Tapety pro Windows, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zeměpis, Dopravní značení, Fotogalerie Seleny Gomez, zajímavosti, humor, pro děti

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

úsloví, motta, aforismy, přísloví, moudrosti, bonmoty, moudra

Slavné citáty, úsloví, motta, aforismy, přísloví, moudrosti, bonmoty, moudra, . Naleznete zde citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o zlu, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Online web Hry zdarma bez registrace

Doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Sportovní, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Informace, informace, cestování, volný čas

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Klasické, Strategie, Sportovní, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Logické, Oddechové, Velikonoční hry, Střílečky, Karetní, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy a podobně.

Klíčová slova: cestování, F, Full HD tapety na PC, Filmy, filmová kamera, střih, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, odkazy, Biografie známých osobností, Emma Watson celebrity, ú, webové stránky, linky, Onlinovky zdarma

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní provozní značení apod.

Síť, informace, cestování, volný čas

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: hyperlinky, volný čas, školství, Liverpool F.C., Seznam státních vlajek, Online biografie, životopisy osobností, kuriozity, Sexy Charisma Carpenter, Online hry pro děti zdarma, Superhry a hry online zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Ftipy, kameňáky, fórky, černý humor, vtípky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, kameňáky, fórky, černý humor, vtípky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, židovské anekdoty, kameňáky, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, černý humor apod.

Moudra, motta, výroky, bonmoty, úsloví, aforismy, rčení

Slavné citáty, Moudra, motta, výroky, bonmoty, úsloví, aforismy, rčení, z kategorií hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Klíčová slova: weby, Stručný slovník pojmů a termínů, Přehled státních vlajek států světa, Online hry pro děti zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Obrázek Jóga, Seznam přípon a koncovek souborů, M, Přehled zkratek a akronymů, zdroje informací, Vlajky států USA, K, Obrázek Těhulky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Běží liška k Táboru: Běží liška k táboru, nedoběhla závoru. Jede rychlik z Opavy, a liška je bez hlavy.

Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

Další odkazy:

Profesionální klub ledního hokeje Washington Capitals
Obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Digitální počítačové hry, herní konzole
Naše tipy na užitečné weby
Nádherná Sara Shimada
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Flags of the world countries
Odkazy na užitečné webové stránky
Juventus Turín
Sexy Eliza Dushku
Odkazy na partnerské weby
Katherine Heigl celebrity
Celebrita Hilary Duff

Děkujeme vám za vaši návštěvu.