Naše tipy, technika, zábava, informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Tapeta, Adventní svícen, Štóla, K Vytisknutí, Film, Štěstí, Adventní trhy, Historické ozdoby, Husarské knoflíky, Ježíš Kristus, Anglicky, Silvestr, Staroměstské náměstí, Jmenovky, Štědrý den, Nový rok, Monitor, Křesťanství, Bramborový salát, Keramika, Schleich, Adventní kalendář, Jezulátko, SMS, Vánoční světýlka, Borovice, Brno, Vánoční ubrusy, PF, Text, Desktop apod.

Fórky, vtipy, vtipné texty, černý humor, fóry, ftipy

Zkuste vypnout! Fórky, vtipy, vtipné texty, černý humor, fóry, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, anekdoty o politice apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: webové stránky, Přehled vlajek USA, počítače, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Gábina Partyšová fotky, Super online kvízy, Nejlepší školní testy a kvízy, Online geografické testy zdarma bez registrace, Omalovánky pro děti zdarma, odkazy, Seznam přípon a koncovek souborů, multimédia, Přehled souborových přípon

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Vtipy, fóry, vtípky, vtipné texty, frky, fórky

Zkuste vypnout! Vtipy, fóry, vtípky, vtipné texty, frky, fórky. vás dostanou. Vtipy z kategorií frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, kameňáky, židovské anekdoty, černý humor, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech apod.

Síť, technika, zábava, informace

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Keywords:webovky, URL, hyperlinky, internetové stránky, Malaysia, Nejlepší online hry zdarma, Tapety na PC zdarma ke stažení, weby, Biografie, životopis Nelly Furtado, Nejhranější online hry zdarma, Super online hry zdarma, doporučujeme

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Tapety na PC zdarma ke stažení - pozadí na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro notebook, počítač, mobil, PC, mobilní telefon, ultrabook, monitor, smartphone, obrazovka počítače, displej, phablet a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows 98, FreeBSD, Windows 95, Android, Windows 2000, Red Hat Linux, Windows XP, Linux Ubuntu, macOS, Microsoft Windows Vista. Pozadí na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: jídlo a nápoje, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, noční města, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, budovy a stavby, wallpapery, zvířata, voda a bubliny, rostliny. Zvolit si můžete rozměry hi res 2560x1920, 1800x1440, 854x480, 1920x1280, 1920x1200, 1024x600, Full HD 1080x1920, 375x667, 360x760, 1536x864, 1600x900, 1152x768, 1440x2560, 1680x1050, 360x640, 1440x900 atd.

Informace, technika, zábava, informace

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: zdroje informací, výukové pomůcky, F, Thierry Henry, Dopravní značení, pro děti, Dopravní značky, Online hry zadarmo, Členské země americké federace, Stručný encyklopedický slovník, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zábava

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, mezinárodní organizace, měny, hudební zkratky, země EU, obecné zkratky, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, týmy NHL apod.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vražedkyně, Komik, Filozof, Renesance, Historik, Dallas Stars, Maršál, Francie, Rock ‚n‘ Roll, Němci, Komunisté, Kladno, Sci-fi, Kněz, Avangard Omsk, Rakušan, Olympijský vítěz, Ministři, Protektorát, Nobelova cena, Ministr, Zpěvačka, Královna, Charta 77, Pedagog, Sochař, Upálen, Imitátor, Zpěvačky, Závodník, Architekt, Máj, KSČ, Prezidenti, Gymnasté, Herečka apod.

Náš tip, technika, zábava, informace

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nemoce, kultura, nástroje, rostliny, sport, bankovnictví, nápoje, psychologie, matematika, školství, stavebnictví, počítače, náboženství a křesťanství, chemie, software, český jazyk, jídlo, filozofie, zkratky, internet, zločin a právo, hardware, latina, účetnictví atd.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak vytvořit, jak importovat, v čem spustit, v čem upravit, jak převést, jak spustit, jak exportovat, jak otevřít soubory následujících typů: komprimace dat, dokumenty, písma, fonty, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, obrazy disků, grafiku, spustitelné soubory, internet a web, koncovky souborů, systémové soubory apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Klíčová slova: pro dospělé, Super online hry zdarma, zdarma, FarmVille social network browser game, Kliparty pro dokumenty, Stručný slovník pojmů a termínů, Státní vlajky zemí, Omalovánky zdarma k vybarvení, Online vánoční webzine, Free game online hry, Wallpapers na PC

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, Střílečky, Karetní, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Závodní, Klasické, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Strategie, Sportovní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky a podobně.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Fórky, vtipy, vtípky, ftipy, frky, fóry

Potřebujete se naladit? Fórky, vtipy, vtípky, ftipy, frky, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky ze života, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O důchodcích, O Němcích, O zvířátkách, O Slovácích, O škole, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství apod.

Vtipy, vtípky, frky, vtipné texty, kameňáky, fórky

Chcete se pobavit? Vtipy, vtípky, frky, vtipné texty, kameňáky, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií O škole, O zvířátkách, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O Windows, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O manželství, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O mužích, Vtípky o blondýnkách apod.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Biografie slavných osobností, MP3 Music download, Nejhranější hry online, info, humor, P, internet, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Coloring book, Adult, children online free, 6

Několik fórů na závěr. Vtip K čemu je dobrý počítač: Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu posrat, potřebujete počítač.

Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde.

Utíká takhle Roubíček ze Sovětského svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina. "Co to je?", ptají se Roubíčka. "To se ptají špatně", povídá Roubícek, "měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky." "Dobře, můžete jít", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček", měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům." "Dobře, můžete jít."říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným, a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat: co to je? To je totiž pět kilo zlata !"

Další odkazy:

Fernando Torres
Tým NHL St. Louis Blues
Tipy na užitečné weby
Charlize Theron
Sexy Sara Shimada
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek Rozesmátá blondýna
Doporučené odkazy
Vánoční pozadí na PC
Linky na partnerské weby
Tým NHL Anaheim Ducks
Omalovánky pro děti
Zajímavé webové stránky
Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám
Athletic Bilbao klub

Děkujeme vám za vaši návštěvu.