Partnerské weby, hry i všeobecné informace

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Pro dívky, Logické hry, Bojové hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Střílečky, Karetní hry, Hry pro děti, Závody aut, Adventury, Akční hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Tapety na PC - počítačové tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC. lze použít v počítač, displej, obrazovka počítače, ultrabook, PC, notebook, tablet, mobil, smartphone, monitor, phablet a pro operační systémy Windows Me, Java ME, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Slackware, Windows 10 Mobile, Windows 10, Android, Red Hat Linux, Lubuntu, Microsoft Windows Vista. Full HD pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, wallpapery, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, auta, motorky, motocykly, hudební tapety, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows. Zvolit si můžete z velikostí 360x720, 375x667, 1152x1920, 1280x960, 1600x2560, 1440x960, HD 1280x720, 360x760, 2560x1440, 1080x1800, 2560x1600, 393x786, 1920x1280, 1440x900, 320x568, 750x1334 atd.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Tapety na plochu počítače - full HD tapety na PC zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu počítače. můžete využít v displej, mobilní telefon, mobil, tablet, notebook, obrazovka počítače, PC, phablet, smartphone, počítač, ultrabook a pro operační systémy macOS, Windows 98, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 10, Mac, FreeBSD, Android, Windows 2000, Linux Fedora. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, fraktály, nature - příroda, Formule 1, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, motorky, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, flóra, stromy, sportovní wallpapery, free wallpapers. Dostupná rozlišení jsou 1280x800, 4800x1200, 2160x3840, 360x640, 1152x768, 1280x768, 1600x900, 1280x854, 2560x1440, 1280x960, Full HD 1080x1920, 1440x960, 393x786, 640x480, 3200x1200, 1920x1200 atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Tapety na plochu počítače, Online testy zdarma, Webové online hry zdarma, Obrázky k vytištění a vybarvení, školství, humor, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Sexy Charisma Carpenter, M, pro dospělé, linky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Anekdoty, fóry, vtipné texty, kameňáky, vtípky, ftipy

Potřebujete se uvolnit? Anekdoty, fóry, vtipné texty, kameňáky, vtípky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O škole, O ženách, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Windows, O Němcích apod.

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Adventury, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Hry s koňmi, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Oblíkačky, Deskovky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Hannah Montana apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Full HD tapety na PC zdarma - tapety na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety na PC zdarma. doporučujeme pro mobilní telefon, displej, mobil, phablet, PC, ultrabook, notebook, monitor, smartphone, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy OSX, Linux Ubuntu, Windows 10, Chrome OS, Windows Me, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Android, Mac, Microsoft Windows Vista, macOS. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, voda a bubliny, hudební tapety, noční města, zvířata, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, wallpapery, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, příroda, krajina, rostliny, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, budovy a stavby. Vyberte si rozměr z 393x786, 1600x2560, 1440x960, 1280x768, 1680x1050, 360x760, Full HD 1080x1920, 800x600, 1920x1080 Full HD, 412x846, 1280x960, 1920x1280, 1440x2560, 1280x854, HD 1280x720, 375x667 atd.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu apod.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, láska, zelenina, hmyz, hudba, přístroje, ženy a dívky, květiny, náboženství, muži, rostliny, halloween, sport, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, stavby, mapy, osobnosti a lidé, symboly atd.

Keywords:Biografie slavných osobností, weby, webové stránky, Přehled státních vlajek států světa, Slot machine, zdarma, zábava, pro děti, Sexy Gábina Partyšová, Přehled zkratek a akronymů, Hry pro dívky online, internetové stránky

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Informace, hry i všeobecné informace

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak otevřít, v čem upravit, v čem spustit, jak převést, čím prohlížet, jak exportovat, jak importovat, jak spustit následující typy souborů: komprimace dat, spustitelné soubory, konfigurační soubory, grafiku, dokumenty, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, internet a web, video soubory, obrazy disků, šablony dokumentů apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, historie, křesťanství, státní správa, fikce a fantasy, záliby a hobby, psychologie, mytologie, žurnalisté a novináři, politici, věda, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, osobnosti, Spisovatelé a básníci, podnikání a podnikatelé, poruchy, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, zločin a právo, vlastnosti atd.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom navštivte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, vánoční přání, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční koledy, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Lego, Sněhulák, Plocha, Vánoční stromeček, Přání, Václavské náměstí, Lindt, Vánoční hvězda, bezlepkové cukroví, Kuba, Santa, Jedle, Vídeň, Vánoční filmy, Vinná klobása, Jmenovka, K Vytisknutí, Santa Claus, Adventní svícen, Bůh, Jmenovky, Brno, Nový rok, K Tisku, Špalda, Cesmína, Keramika, Linecká kolečka, Vánoční koule, Jingle Bells, Filmy apod.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, M, Seznam vlajek amerických států, Travel in Europe, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Stručný encyklopedický slovník, Online hry pro děti zdarma, Download music, mp3, movies, videos, Dopravní značení, počítače, kuriozity, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak otevřít, čím zobrazit, v čem upravit, jak převést, jak exportovat, jak konvertovat, jak spustit, jak přehrát, jak importovat, čím prohlížet soubory těchto typů: šablony dokumentů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, písma, fonty, obrazy disků, dokumenty, hudební audio soubory, grafiku, koncovky souborů, komprimace dat, systémové soubory apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Vtipy, fórky, černý humor, vtípky, fóry, frky

Chcete se pobavit? Vtipy, fórky, černý humor, vtípky, fóry, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, židovské anekdoty, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, kameňáky, černý humor, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu apod.

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Logické, Bojové gamesy a tak podobně.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, Israel, Kliparty zdarma, odkazy, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Velikonoční textová blahopřání, Obrázky, kliparty, webovky, Online biografie, životopisy osobností

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Vtipné texty, vtipy, vtípky, fórky, černý humor, ftipy

Zkuste vypnout! Vtipné texty, vtipy, vtípky, fórky, černý humor, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, černý humor, murphyho zákony, frky o zvířatech apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, hudební zkratky, úřady a ministerstva, okresy České republiky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, státy usa, internetové domény 1. řádu, měny, mezinárodní organizace, týmy NHL, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, fyzikální jednotky apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, Vánoční web, Vlajky amerických států USA, internet, A, Gwen Stefani, Vše o Vánocích, V, Online testy a kvízy zdarma, volný čas, Přehled formátů souborů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázek Těhulky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Drsná terapie: Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Další odkazy:

Pozadí se zvířátky na PC
Celebrity Jenny Mc Carthy
Partnerské internetové stránky
Natalie Portman
Striptýz
Linky na partnerské weby
Omalovánky nejen pro děti
Tipy na Partnerské weby
Five-card draw
Odkazy na zajímavé weby
Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky
Textová přáníčka a obrázky k svátku
Doporučené internetové odkazy
Vlajka Falkland (Malvín)
Regiony Francie

Děkujeme vám za vaši návštěvu.