Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj apod.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: zločin a právo, školství a vzdělávání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, historie, umělci a umění, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby a hobby, národnost, osobnosti, politici, žurnalisté a novináři, mytologie, poruchy, filozofie, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, politika, podnikání a podnikatelé, Spisovatelé a básníci, nadpřirozené osoby atd.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, Stručný encyklopedický slovník, humor, zadarmo, Hong Kong, volný čas, Kliparty pro Office, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Omaha hold’em poker online, Dopravní značky, Vše o Vánocích, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, pro dospělé

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Fórky, ftipy, vtípky, anekdoty, vtipné texty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, ftipy, vtípky, anekdoty, vtipné texty, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií kameňáky, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné hádanky, černý humor, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech apod.

Vše o Vánocích - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Německy, K Vytisknutí, Koleda, Tichá noc, Adventní svícen, Štědrý den, Láska nebeská, Drážďany, Osvětlení, Linux, Windows, Obrazovka, Wallpaper, Kavkazská jedle, Vánoční punč, Adventní neděle, Keramika, Ježíš Kristus, Papírový vánoční stromek, Samolepky, Milka, Štěstí, Vánoční ozdoby, Betlém, Jídlo, Rostliny, Plzeň, Striezelmarkt, Vídeňský punč, Lindt, Vánoční kaktus apod.

Síť, internet, počítače, hry

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, herci a herečky, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sci-fi, Zpěvačka, Náboženství, Hejtmani, Ital, Prezident, Mluvčí, Prezidenti ČR, Voják, Olympijský vítěz, Hudebnice, Ministr zahraničí, Filozof, Vojevůdce, Básník, Boston Bruins, Exilový prezident, Prezidenti USA, Prezidenti, Komunisté, Washington Capitals, Producent, Charta 77, Stoletá válka, Slovák, Francie, Královna, Hejtman, Kancléř, Orlík, Režisér, Podnikatel, Novinář, Manýrismus, Scénárista, Křesťanství apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Keywords:Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online hry pro děti zdarma, V, školství, Biografie, životopis Jennifer Lopez, Slovník pojmů Co je to?, Seznam souborových přípon, webové stránky, Jogo de azar, info, URL, Staré hry online

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Vtipy, frky, černý humor, vtipné texty, kameňáky, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtipy, frky, černý humor, vtipné texty, kameňáky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, O škole, O ekonomech, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O zvířátkách, O Windows, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Full HD tapety na PC zdarma - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety na PC zdarma. můžete využít v displej, mobilní telefon, tablet, smartphone, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, mobil, PC, phablet, počítač a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Java ME, Lubuntu, macOS, OSX, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Windows 2000. PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, zvířata, hmyz a pavouci, květiny, oceán, moře, pláže, Formule 1, vesmír, kosmos, nature - příroda, fantasy, motorky, free wallpapers, flóra, stromy. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x768, 3200x1800, 2160x3840, 800x1280, 1280x1024, 1440x960, 1920x1080 Full HD, 375x812, 1366x768, 360x720, 768x1024, 1366x1024, 1680x1050, 393x786, Full HD 1080x1920, 3200x1200 atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Klíčová slova: V, Pozadí na plochu PC, výukové pomůcky, Obrázky k vytištění a vybarvení, cestování, Hry pro dívky online, Online životopisy, biografie, Co je to GFE?, Super online kvízy, Hry pro nejmenší online, Státní prapory všech států, odkazy

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Akční hry, Sportovní a tak podobně.

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventury, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Oddechové hry, Oblíkačky, Auta a závodní, Deskovky, Letecké simulátory, Logické hry, Barbie hry, Farmářské hry, Omalovánky apod.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online . Naleznete zde Velikonoční hry, Logické, Střílečky, Strategie, Bojové online gamesy, Karetní, Klasické, Stolní hry a deskovky, Závodní, Vánoční online hry, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Sportovní, Hry na vaření a smažení a podobně.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Wallpapers na PC - počítačové tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC. jsou vhodná pro smartphone, displej, počítač, ultrabook, mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, PC, monitor, tablet, notebook a pro operační systémy OSX, Java ME, Microsoft Windows 8, Windows NT, Slackware, SUSE Linux, Chrome OS, Windows 7, macOS, Mac, FreeBSD. Pozadí na tablet z kategorií moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, květiny, kytky, operační systémy, Windows, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, jídlo a nápoje, příroda, krajina, zvířata, rostliny, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, psi a štěňátka, auta. Dostupné rozměry 1152x768, 1440x960, 1200x1920, 2560x2048, 2048x1536, 1440x900, 1680x1050, 768x1024, Full HD 1080x1920, 1920x1280, 1800x1440, 1280x960, 1920x1200, 1280x1024, 640x480, 2560x1440 atd.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, zdroje informací, Super free web games zdarma, Tinder, zábava, Americké federální vlajky, linky, Tapety, pozadí, wallpapers, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled zkratek a akronymů

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Omalovánky, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, online html5 hry, Deskovky, Farmářské hry, Hry s koňmi, Oblíkačky, Barbie hry, Střílecí hry, Logické hry, Puzzle a skládačky apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Klíčová slova: internetové stránky, webovky, Online testy zdarma, č, F, Best web page, doporučujeme, Přehled přípon a koncovek souborů, internet, kuriozity, hyperlinky, multimédia, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Bílá Hůlka: Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Ta vodka chutná jako ředidlo.

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Další odkazy:

Online omalovánky Sport pro děti
FC Barcelona
Tipy na užitečné weby
Tapety na plochu Vánoce
Rally wallpapers
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Křesťanské omalovánky k vytištění
Odkazy na partnerské weby
Mongolia
Luis Suárez
Partnerské internetové stránky
Eliza Dushku
Fernando José Torres Sanz

Děkujeme vám za vaši návštěvu.