Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Frky, vtípky, fórky, anekdoty, vtipné texty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtípky, fórky, anekdoty, vtipné texty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O důchodcích, O Windows, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O mužích, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O manželství, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O škole apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Staré hry online

Běžte na staré hry online. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Klíčová slova: Životopisy osobností, F, Nejlepší hry pro dívky, odkaz, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, Vlajky zemí světa, Nejhranější online testy a kvízy, zábava, Tapety na plochu Dopravní prostředky, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam vlajek měst České republiky, volný čas

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: lékařství, osobnosti, rodinné a příbuzenské vztahy, poruchy, státní správa, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby a hobby, podnikání a podnikatelé, mytologie, politici, sportovci a sportovkyně, filozofie, psychologie, národnost, Spisovatelé a básníci, zločin a právo, vlastnosti, umělci a umění, přezdívky, herectví, herci a herečky, historie, profese a zaměstnání, školství a vzdělávání atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Montana, Maine, New Hampshire, Arkansas, Oklahoma, Nové Mexiko, Jižní Karolína, Jižní Dakota, Colorado, Oregon, Louisiana, Idaho, Wisconsin, Aljaška, Pensylvánie, Maryland, Utah, Connecticut, Havaj, Virginie, Vermont, Kansas, Nevada, Delaware, Texas, New Jersey atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Keywords:doporučujeme, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Wallpapery na PC ke stažení, tipy, Slot machine, zajímavosti, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Celebrita Gábina Partyšová, Hry pro nejmenší děti online zdarma, kuriozity, Obrázky na PC zdarma ke stažení

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Závody aut, Adventury, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Relaxační hry, Animace, Karetní hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Logické hry, Strategie, Střílečky, Brutální krvavé hry a tak dále.

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové hry, Relaxační hry, Animace, Střílečky, Akční hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Logické hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Adventury, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Strategie a tak dále.

Wallpapery na PC ke stažení - full HD wallpapery ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapery na PC ke stažení. můžete využít v ultrabook, mobilní telefon, tablet, počítač, notebook, monitor, mobil, displej, smartphone, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 95, SUSE Linux, Red Hat Linux, Windows 10, Windows Me, macOS, Chrome OS, Linux Fedora, Linux Ubuntu. Full HD pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, motorky, velkoměsta a noční život, Formule 1, zvířata, fraktály, nature - příroda, tenisté a tenistky, květiny, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, ptáci, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci. Zvolit si můžete z velikostí 320x568, 1280x768, 1152x864, 1440x2560, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 2560x1440, 1280x1024, širokoúhlé 1366x768, 1080x1920, 2560x1600, 1800x1440, 640x480, 3200x1200, 2560x1920, 1280x800 atd.

Síť, hry i všeobecné informace

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Pensylvánie, Iowa, Georgie, Maryland, Kentucky, Wisconsin, Montana, Texas, New York, Tennessee, Havaj, Západní Virginie, Florida, Massachusetts, Vermont, Indiana, Washington, Severní Dakota, Virginie, Kalifornie, Maine, New Jersey, Missouri, New Hampshire, Kansas, Arkansas atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj apod.

Klíčová slova: zadarmo, zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Celebrita Lindsay Lohan, Vše o Vánocích, zdroje informací, info, Istanbul, Nejlepší školní testy a kvízy, Členské země americké federace, pro děti, Online hry pro děti zdarma

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční zábava, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční filmy, Láska nebeská, Kapr, Plzeň, Omalovánky, Dárky, Pokrmy, Adventní svícen, Vídeňský punč, Lego, Patchwork, Sněhová vločka, Pastýř, Cesmína, Umělý vánoční stromek, Vykrajovátka, Tablet, Tiskárna, Osvětlení, Vánoční svíčky, Vánoční kaktus, Silvestr, Nový rok, Papírový vánoční stromek, Papírové ozdoby, K Vytištění, Vánoční dekorace, Keramika, Ježíš Kristus, Písnička, Filmy apod.

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom navštivte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kuba, Lindt, Vánoce, K Vytisknutí, Plzeň, Blahopřání, Vánoční hvězda, Adventní kalendář, Pokrmy, Květiny, Pro děti, Sám doma, Lego, Píseň, Papírový vánoční stromek, Ježíš Kristus, Anděl, Kameňák, Santa, bezlepkové cukroví, Tablet, Kapr, Láska nebeská, Cesmína, Pastýř, Popelka, Jmenovky, Jmenovka, Drážďany, Písnička, Vánoční svícen apod.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky apod.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: webovky, odkazy, webové stránky, Sexy Nelly Furtado, cestování, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přáníčka a obrázky k svátku, Stručný slovník pojmů a termínů, Online hry pro děti zdarma, počítače

Bonmoty, moudrosti, přísloví, moudra, úsloví, aforismy, rčení

Slavné citáty, Bonmoty, moudrosti, přísloví, moudra, úsloví, aforismy, rčení, . Naleznete zde citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o kráse, moudra o dětech od různých známých osobností.

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Klasické, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Bojové online gamesy, Závodní, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Logické, parkování - parkovačky, Pro dívky, Střílečky, Strategie, Vánoční online hry a podobně.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako literatura, zločin a právo, filozofie, hardware, technika, rostliny, lékařství a medicína, materiály, jídlo, fyzika, cestování, software, ekonomie a ekonomika, příroda, věda, nápoje, nástroje, internet, bankovnictví, náboženství a křesťanství, různé, stavebnictví, zkratky, politika atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Klíčová slova: weby, Prapory regionů a království, humor, Superhry a hry online zdarma, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Cristiano Ronaldo, V, Vlajky států světa, Americké federální vlajky, M, Online zeměpisné testy zdarma, F, Blahopřání k narození miminka, narozeninám, MDŽ a promoci, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kapavka: Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Další odkazy:

Grunge hudební styl
Matsushima Nanako
Odkazy na partnerské weby
Přání, blahopřání, přáníčka k jmeninám
Omalovánky a pozadí na plochu PC
Zajímavé webové stránky
Wayne Rooney
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Tým NHL Washington Capitals
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Jenny Mc Carthy
Smuteční kondolence
Tipy na Partnerské weby
Tapety na plochu PC
Profesionální klub ledního hokeje Anaheim Ducks

Děkujeme vám za vaši návštěvu.