Dále doporučujeme

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Egypt, Čech, Žijící, Fotograf, Filozof, Francouz, Archivář, Nobelova cena, Hudba, Florida Panthers, Československo, Poslanci, Masový vrah, Upálen, Esejista, Pedagog, Životopis, Stoletá válka, Druhá světová válka, Itálie, Voják, Textařka, Svatý, Režisér, Dallas Stars, Vražedkyně, Nežijící, Komunista, Rétorika, Němci, Olympiáda, Maršál, Angličané, Američané, Ital, Habsburkové apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Informace

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: V, Vlajky států USA, doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Tapety na plochu PC, Dopravní značení, Superhry a hry online zdarma, Online hry pro děti zdarma, Sexy Maria Sharapova, Free game online hry, Skvělé hry online zdarma, Státní vlaječky, prapory, K

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Bojové hry, Akční hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Adventury, Logické hry, Strategie, Animace, Sportovní hry, Střílečky a tak dále.

Kameňáky, vtipné texty, vtipy, anekdoty, vtípky, černý humor

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtipné texty, vtipy, anekdoty, vtípky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O škole, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O mužích, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O důchodcích, O zvířátkách, O manželství, O Němcích, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O Somálcích apod.

Náš tip

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států New Jersey, Washington, Texas, Nevada, Delaware, Severní Karolína, Indiana, Rhode Island, Wisconsin, Massachusetts, Virginie, Illinois, Iowa, Alabama, Jižní Karolína, Kansas, Minnesota, Pensylvánie, Florida, New York, Arizona, Severní Dakota, New Hampshire, Nové Mexiko, Missouri, Tennessee atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Keywords:Full HD tapety ke stažení, Biografie slavných osobností, Prapory regionů a království, multimédia, Travel in Europe, Online vánoční magazín, Prapory všech zemí světa, zdarma, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, Seznam zkratek a akronymů, Online testy a kvízy zdarma, zeměpis

úsloví, bonmoty, moudrosti, hlášky, motta, moudra, výroky

Citáty slavných, úsloví, bonmoty, moudrosti, hlášky, motta, moudra, výroky, z kategorií citáty o svobodě, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o manželství od různých známých osobností.

Staré hry online

Zkuste staré hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Akční hry, Karetní hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Sportovní a tak podobně.

Přísloví, motta, hlášky, myšlenky, rčení, moudra, bonmoty

Citáty slavných, Přísloví, motta, hlášky, myšlenky, rčení, moudra, bonmoty, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o smutku od různých známých osobností.

Internet, síť

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, země Afriky, země střední Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: URL, zdroje informací, počítače, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, internet, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Thierry Henry, Slovník pojmů Co je to?, Super free web games zdarma, webové stránky, tipy

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Hannah Montana, online html5 hry, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Omalovánky, Oblíkačky, Deskovky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Barbie hry, Auta a závodní apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Doporučené odkazy

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

Obrázky na PC - tapety na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC. můžete využít v mobilní telefon, obrazovka počítače, počítač, monitor, notebook, displej, mobil, smartphone, PC, tablet, phablet a pro operační systémy Chrome OS, Windows 98, Windows 10, OSX, SUSE Linux, Windows XP, macOS, Lubuntu, BlackBerry OS, Linux Mint, Mac. Wallpapers na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako wallpapery, auta, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, noční města, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, letadla, vesmír, planety, galaxie, rostliny, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, motorky, motocykly, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, květiny, kytky. Dostupná rozlišení jsou 800x1280, 768x1024, 1366x1024, širokoúhlé 1366x768, 1600x2560, 750x1334, 640x480, 1680x1050, 2160x3840, 800x600, 1280x960, 2560x1600, 375x667, 412x846, 1536x2560, 1920x1200 atd.

Vtipy, kameňáky, černý humor, vtipné texty, fórky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, kameňáky, černý humor, vtipné texty, fórky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o metanolu apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: info, weby, Obrázky na PC, Tapety na plochu moře, Přehled formátů souborů, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, pro dospělé, Obrázky k vybarvení, Kliparty zdarma ke stažení, P, Stručný encyklopedický slovník

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Skvělé hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste skvělé hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Logické, Karetní hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Postřehové, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem upravit, jak spustit, v čem spustit, jak vytvořit, čím zobrazit, čím prohlížet, kterak editovat, jak otevřít, jak exportovat, jak konvertovat soubory následujících typů: hudební audio soubory, internet a web, grafiku, koncovky souborů, dokumenty, komprimace dat, video soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, spustitelné soubory apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, státy usa, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, hudební zkratky, týmy NHL, obecné zkratky, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, země EU apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. ČSSD, Poslanec, Komunisté, Královna, Hokej, Mluvčí, Ministr, Olympiáda, Normalizace, Nobelova cena, Poprava, Malíř, Pittsburgh Penguins, HIV pozitivní, Kněz, Diplomat, Zavražděn, Mim, Prezidenti ČR, Ministr zahraničí, Archivář, Rakušan, Slovenští prezidenti, Náboženství, Hudebnice, První republika, Voják, Masový vrah, Slováci, Lord, Washington Capitals, Křesťanství, Vojáci, Dabérka, Rakousko-Uhersko, Romantismus apod.

World wide web, internet

Klíčová slova: Staré hry online, Dopravní značky, K, Online hry zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Keira Knightley, výukové pomůcky, K, hyperlinky, Webové online testy zdarma, Superhry a hry online zdarma, cestování, Přání k svátku ke stažení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Bez obav!: Neboj, není nabitá!

Jede hokejista vlakem, projedou tunelem a když z něj vlak vyjede, hokejista se podiví: „A nic?” Vlak projede druhý tunel, tma. Sotva se dostane na světlo, hokejista znovu překvapeně prohlásí: „A nic?” Naproti sedící pán už má otázku na jazyku, ale ještě nic neřekne. Třetí tunel, potřetí vlak vyjede, a hokejista už tradičně: „A nic?” Teď už pán řekne, co měl prve namysli: „A co by jako mělo být?” Hokejista vysvětluje: „No, vždycky když jsem na cestě do tunelu, fanoušci mě vyprovázejí obrovským potleskem...”

Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Další odkazy:

Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Athletic Bilbao
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Yasmine Bleeth
Přáníčka zdarma
Odkazy na užitečné webové stránky
Filmy, filmová kamera, střih
Zajímavé internetové odkazy
Online omalovanka Velikonoční vajíčko
Naše tipy na zajímavé stránky
Sexy Uma Thurman
Wallpapers na plochu
Doporučené internetové odkazy
Tým NHL New York Islanders
Nepal

Děkujeme vám za vaši návštěvu.