Naše tipy, volný čas a zábava

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Internet, síť, volný čas a zábava

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, zdarma, Free game online hry, Kliparty zdarma ke stažení, Winona Ryder celebrity, Biografie slavných osobností, K, info, Historie strategických válečných her, Online vánoční magazín, weby, odkaz, multimédia

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, filozofie, příroda, školství, ekonomie a ekonomika, materiály, nástroje, matematika, různé, latina, technika, politika, kultura, lékařství a medicína, cestování, hardware, zločin a právo, nápoje, věda, nemoce, účetnictví, chemie, psychologie, stavebnictví atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - wallpapery na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro ultrabook, tablet, počítač, notebook, obrazovka počítače, mobil, monitor, displej, smartphone, mobilní telefon, PC a pro operační systémy Linux Fedora, Linux Mint, FreeBSD, Windows Me, OSX, Windows 10, Windows NT, Chrome OS, Java ME, Microsoft Windows Vista, Windows 98. Tapety na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: armáda, válka, zbraně, zvířata, vesmír, kosmos, flóra, stromy, free wallpapers, Rally, závody aut, ptáci, Formule 1, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, nature - příroda, fraktály, motorky. Zvolit si můžete z velikostí 1680x1050, 2160x3840, 1440x2560, 1440x960, 2560x1600, 2560x1920, HD 1280x720, 1920x1080, 360x760, 1536x2560, 375x812, 2560x1440, 1280x960, 320x568, Full HD 1080x1920, 1152x864 atd.

Informace, volný čas a zábava

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politika, přezdívky, sportovci a sportovkyně, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, zločin a právo, umělci a umění, politici, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, osobnosti, historie, věda, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, školství a vzdělávání, nadpřirozené osoby, národnost atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Ftipy, vtipy, frky, kameňáky, anekdoty, fóry

Potřebujete se naladit? Ftipy, vtipy, frky, kameňáky, anekdoty, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O Slovácích, O manželství, Vtipy o policajtech, O Windows, O Somálcích, O mužích, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O ekonomech, O škole, Vtipy o cikánech apod.

Keywords:Vlajky států a zemí světa, internetové stránky, URL, pro dospělé, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, humor, pro děti, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Rihanna celebrity, Tapety na plochu počítače, školství, F

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Mississippi, Tennessee, New Jersey, Montana, Rhode Island, Colorado, Arkansas, Georgie, Severní Karolína, Kalifornie, Oregon, Maine, Havaj, Maryland, New York, Texas, Washington, Kentucky, Indiana, Florida, Iowa, Jižní Karolína, Louisiana, Minnesota, Arizona, Connecticut atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Fóry, vtipné texty, vtipy, fórky, vtípky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtipné texty, vtipy, fórky, vtípky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, židovské anekdoty, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, černý humor, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Kameňáky, ftipy, anekdoty, vtipné texty, fóry, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, ftipy, anekdoty, vtipné texty, fóry, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Frky o tchýních, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O ženách, O manželství, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: zadarmo, Obrázky na PC ke stažení, Vše o Vánocích, Online omalovánky Sport pro děti, Kliparty pro Office, Onlinovky zdarma, V, Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé, cestování, Superhry a hry online zdarma, volný čas, Online hry zdarma

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, měny, země EU, státy usa, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, okresy České republiky, týmy NHL, geocaching, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Síť, volný čas a zábava

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

úsloví, rčení, myšlenky, výroky, moudra, bonmoty, přísloví

Citáty slavných osobností, úsloví, rčení, myšlenky, výroky, moudra, bonmoty, přísloví, . Naleznete zde citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Webové online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Skákačky a hopsačky, Akční hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Animace, Logické hry, Střílečky, Sportovní hry, Postřehové hry, Strategie, Relaxační hry, Hry pro děti, Adventury, Pro dívky a tak dále.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Klíčová slova: M, webovky, ú, Sexy Naomi Campbell, linky, Super online kvízy, internet, Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma, Superhry a hry online zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Přehled souborových přípon

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Vtipné texty, černý humor, ftipy, fóry, vtipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipné texty, černý humor, ftipy, fóry, vtipy, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o facebooku, kameňáky, frky o zvířatech, murphyho zákony, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipné básničky apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Náš tip, volný čas a zábava

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Biografie slavných osobností, Databáze osobností Kdo je to?, kuriozity, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky k svátku, obrázková přání, tipy, Pozadí na PC zdarma ke stažení, zábava, Slovník pojmů Co je to?, Stručný encyklopedický slovník, F, Texas hold em poker, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Kadibudka: Jednou se zvířátka v lese domluví, že si nebudou znečišťovat svůj vlastní les a že si postaví kadibudku. Slovo dalo slovo a zvířátka si na paloučku vybudovala krásnou kadibudku. Druhý den jde kolem jelen a kouká, že je v kadibudce rozbité okénko. Svolá proto všechny zvířátka a povídá: "V kadibudce je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se veverka a povídá: "No, víš jelene, hopkám si to takhle z větvičky na větvičku a v najednou se mě ptá medvěd z kadibudky, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekla, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě okénkem." "Tak tohle by teda nešlo medvěde, budeš se chovat slušně", povídá na to jelen. Jelen okénko zasklí a jde domů. Další den, jde jelen zkontrolovat kadibudku a vidí, že je opět rozbité okénko. Znovu si zavolá zvířátka a povídá: "Zvířátka, zase je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se zajíček a povídá: "No víš, hopkám si to takhle z mechu na mech, když se mě medvěd z kadibudky ptá, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekl, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě oknem." Jelen už je nasranej a povídá medvědovi: "Tak poslouchej, ještě jednou se to bude opakovat, dojdu za myslivcem, on ně zastřelí a bude pokoj." Jelen znovu zasklí okénko a jde domů. Další den jde znovu zkontrolovat kadibudku a co nevidí. Kadibudka je rozmetaná na kaši po celé pasece. Znovu si pozve na kobereček všechna zvířátka a povídá. Co má znamenat ta rozmetaná kadibudka na pasece? Může mi k tomu někdo něco říct? Přihlásí se ježek a povídá: "Já bych věděl...."

Pojďme na něj, vždyť je sám!

Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Další odkazy:

Biografie, životopis Jessica Biel
Obrázky krásných sexy žen.
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Celebrita Brittany Murphy
Kasína
Odkazy na partnerské weby
Selena Gomez
Odkazy na zajímavé weby
Biografie, životopis Katherine Heigl
Doporučené internetové odkazy
Afghanistan
Roleta casinos Roulette
Zajímavé webové stránky
Hot sexy blondes girls teens women naked images
FC Barcelona

Děkujeme vám za vaši návštěvu.