Partnerské weby

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Staré hry online

Zkuste staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Střílečky, Strategie, Oddechové, Sportovní, Pro dívky, Klasické, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Logické a podobně.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, země EU, mezinárodní organizace, státy usa, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, měny, obecné zkratky, politické strany a hnutí, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky apod.

Náš tip

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční filmy, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční ubrusy, Slámový adventní věnec, Text, Film, Striezelmarkt, Korálky, Sám doma, Mrazík, Svíčky, Silvestr, Jezulátko, Keramický adventní věnec, K Vytisknutí, Vánoční pozadí, Pokrmy, Nový rok, Vánoční prostírání, Papírové ozdoby, Desktop, Přáníčko, Keramika, Drážďany, Láska nebeská, Vánoční svařák, Písnička, Vinná klobása, Borovice, Řetězy, Třásně, Adventní svícen, Windows apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zločin a právo, rostliny, počítače, technika, bankovnictví, software, materiály, školství, nemoce, internet, účetnictví, kultura, sport, stavebnictví, cestování, příroda, literatura, ekonomie a ekonomika, věda, nápoje, matematika, nástroje, psychologie, latina atd.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: B, humor, zeměpis, Prapory regionů a království, Oslava jmenin - přání, obrázky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Full HD pozadí na PC, F, Estella Warren, F, Dopravní značení, Obrázky, kliparty, cestování

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, kterak editovat, čím zobrazit, jak přehrát, jak otevřít, v čem spustit, jak spustit, jak konvertovat, jak převést, jak importovat, jak exportovat soubory těchto typů: konfigurační soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, video soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, internet a web, písma, fonty, koncovky souborů, dokumenty, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Doporučené odkazy

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak převést, v čem upravit, jak otevřít, kterak editovat, čím prohlížet, jak importovat, jak vytvořit, jak konvertovat, jak spustit, jak přehrát soubory z následujících kategorií: obrazy disků, dokumenty, konfigurační soubory, hudební audio soubory, internet a web, grafiku, komprimace dat, video soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, herci a herečky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Režisér, Maršál, Angličané, Vražedkyně, Nobelova cena, Charta 77, New Jersey Devils, Vojáci, Státník, Skladatel, Archivář, Upálen, Mim, Antropolog, Scénárista, Němci, Hokej, Žhavé výstřely, Protektorát, Poprava, Brno, Američané, Překladatel, Hokejisté, Exilový prezident, Sochař, Miliardáři, Kancléř, Romantismus, Avangard Omsk, Nežijící, Slovenští prezidenti, Starověký Egypt, KSČ, Orlík, Historik apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Keywords:Tapety na PC, kuriozity, odkazy, odkaz, Obrázek Těhulky, Online životopisy, biografie, zdroje informací, Slovník pojmů Co je to?, Blahopřání k MDŽ a ke Dni matek ke stažení, zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Online web Hry zdarma bez registrace

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Postřehové hry, Animace, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Sportovní hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Relaxační hry, Akční hry, Hry pro děti, Adventury, Skákačky a hopsačky, Logické hry a tak dále.

Webové online testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nástroje, nápoje, zkratky, politika, psychologie, hardware, software, ekonomie a ekonomika, materiály, počítače, zločin a právo, sport, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, bankovnictví, kultura, fyzika, filozofie, latina, rostliny, literatura, různé, jídlo, věda atd.

Informace

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejlepší hry pro dívky, Seznam státních vlajek, Chelsea Football Club, Super online kvízy, F, pro děti, Sexy Laetitia Casta, Přehled formátů souborů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, tipy, Online hry zdarma

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zahrajte si nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Internet, síť

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní a tak podobně.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní, Velikonoční hry, Logické, Střílečky, Bojové online gamesy, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Karetní, Vánoční online hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky a podobně.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Webové online hry zdarma, Biografie slavných osobností, Celebrita Jessica Biel, PC pozadí pro Windows, URL, školství, Vlajka Svaté Heleny, Stručný encyklopedický slovník, Vlajky jednotlivých států USA, pro dospělé

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

World wide web, internet

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Dopravní značení, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Městské a obecní prapory obcí ČR, Vlajky zemí světa, Omalovánka Santy online k vybarvení, Hry pro kluky, multimédia, Ilustrace, obrázky, Databáze osobností Kdo je to?, zábava, Hry pro kluky, Ghana, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Klesá spotřeba: V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Češi, rychle pijte, už se začíná stmívat.

Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Další odkazy:

Omalovánky proti stresu
Obrázky letadel
Partnerské internetové stránky
Brittany Murphy fotky
Historie cestování
Tipy na Partnerské weby
Manchester United F.C.
Linky na partnerské weby
Kubovy osobní stránky o cestování
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek Jóga
Romulus Remus
Tipy na zajímavé weby
Tým NHL Winnipeg Jets
Tapety, pozadí, wallpapers

Děkujeme vám za vaši návštěvu.