Tipy na zajímavé weby, volný čas a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: přezdívky, historie, národnost, herectví, herci a herečky, filozofie, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, věda, Spisovatelé a básníci, sportovci a sportovkyně, státní správa, fikce a fantasy, umělci a umění, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství a vzdělávání, poruchy, lékařství, psychologie, nadpřirozené osoby, vlastnosti, osobnosti, politika atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Náš tip, volný čas a zábava

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, Wallpapers na plochu počítače, Kliparty pro Office, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Přáníčka ke svatbě nebo k výročí, internetové stránky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, F, Liverpool Football Club, Životopisy slavných osobností, Státní prapory všech států, počítače, pro děti

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Pensylvánie, Montana, Maine, Maryland, Indiana, Delaware, Tennessee, New Jersey, Ohio, Kalifornie, Nebraska, Iowa, Texas, New York, Washington, Jižní Karolína, Utah, Vermont, Kansas, Severní Dakota, Wisconsin, Havaj, Colorado, Severní Karolína, Wyoming, Kentucky atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Internet, síť, volný čas a zábava

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Keywords:Dopravní značení, volný čas, kuriozity, webovky, Vlajka Francouzské Polynésie, multimédia, Hry pro dívky online, hyperlinky, Gioco d’azzardo, zeměpis, M, Hry pro dívky online

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Logické, Velikonoční hry, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Bojové online gamesy, Strategie, Klasické, parkování - parkovačky, Střílečky, Vánoční online hry, Pro dívky a podobně.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, státy usa, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, týmy NHL, měny, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vlajky spojených států amerických, Stručný encyklopedický slovník, Vodní obrázky na plochu, humor, Online testy a kvízy zdarma, doporučujeme, Juegos de azar, Přehled formátů souborů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online adventní magazín, Obrázky a kliparty zdarma

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry s koňmi, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Adventury, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Barbie hry, Akční gamesky, Oddechové hry, online html5 hry, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Logické hry apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Wallpapers na plochu počítače - pozadí na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, počítač, monitor, PC, displej, phablet, mobil, notebook a pro operační systémy Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Lubuntu, Windows 7, BlackBerry OS, FreeBSD, Windows 2000, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Linux Fedora, Linux Xubuntu. Obrázky ke stažení z kategorií hry a herní wallpapery, auta, noční města, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, květiny, kytky, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, letadla, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x1440, 2048x1080, hi res 2560x1920, 2560x2048, Full HD 1080x1920, 1680x1050, 360x640, HD 1280x720, 1366x1024, širokoúhlé 1366x768, 320x568, 1800x1440, 768x1024, 393x786, 2048x1536, 1280x960 atd.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak přehrát, čím prohlížet, v čem upravit, čím zobrazit, jak vytvořit, jak importovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak exportovat, kterak editovat soubory následujících typů: hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, konfigurační soubory, spustitelné soubory, internet a web, systémové soubory, obrazy disků, písma, fonty, dokumenty, koncovky souborů, grafiku apod.

Frky, ftipy, fórky, kameňáky, fóry, černý humor

Zkuste vypnout! Frky, ftipy, fórky, kameňáky, fóry, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O manželství, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O Windows, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O Slovácích, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O Němcích, O ženách apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Dárky, Kuba, Lego, Vánoční ozdoby, Linecká kolečka, Vánoce, Rostliny, Hostina, Blahopřání, Atmosféra, Milka, Jezulátko, Husarské knoflíky, Květiny, Skleněné ozdoby, Francouzsky, Adventní trhy, Stromeček, Jmelí, Alkoholový kalendář, Košíčky, Keramika, Plzeň, Vánoční koledy, Vosí hnízda, Kinder, Pokrmy, SMS, Obrazovka, Betlém, Dia apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Klíčová slova: linky, zadarmo, Nejlepší online hry zdarma, Chelsea Football Club England, V, V, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Fotografie Britney Spears, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, cestování

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, hudební zkratky, okresy České republiky, fyzikální jednotky, obecné zkratky, měny, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, země EU, geocaching, firmy a společnosti, státy usa, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom navštivte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční stromeček, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zima, Stromeček, Rostliny, Štědrý večer, Brno, Linux, K Vytištění, Jmenovka, Štědrý den, Vánoční koledy, Recepty, Špalda, Plocha, Smrk, Brambořík, Jedle, Televize, Vídeň, Vánoční kaktus, Štóla, Osvětlení, Bůh, Vánoční trhy, Vánoce, Jmenovky, Husarské knoflíky, Samolepky, Silvestr, Jesličky, Alkoholový kalendář, Striezelmarkt apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Síť, volný čas a zábava

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, školství, Vlajky měst a obcí České republiky, Staré hry online, odkaz, Tapety se zvířaty na plochu PC, weby, Stručný slovník pojmů a termínů, internet, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Dopravní značení, info, Andrés Iniesta Luján, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Léto: Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

Víte, jaký je rozdíl mezi lesem Řáholcem a ministerstvem financí? . . . Žádný, v obou se ozývá "Mankóo, Mankóo"

Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Další odkazy:

Antistresové omalovánky
Obrázková přání k svátku podle jmen
Odkazy na partnerské weby
Tým NHL Washington Capitals
Juventus Football Club
Partnerské internetové stránky
Poker en ligne online sur Internet
Tipy na užitečné weby
Fernando Torres
Tipy na Partnerské weby
Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám
Přání k narození dítěte
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Velikonoční přáníčka pro vaše blízké
Textová a obrázková přání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.